STOP VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

Vlasokraska

Nové vitamíny proti vypadávání vlasů.

Za 60 denní kůru cena 1490 Kč

Profesionální vlasová výživa pro vaše krásné dlouhé vlasy na 2 měsíce.

✅Zcela jiný nový výživový koncept pro vaše snižující míru vypadávání vlasů.
✅Obnovující vlasový růst.
✅Napomáhající ke zdravému růstu pevných dlouhých vlasů.

Jedná se o novinku ve vlasové výživě, založenou i na síle přírody a pokroku ve vědním výzkumu.

Jako první na českém trhu 👑Vlasovákráska🧝‍♀️ využívá přirozenou organickou formu vázaného rostlinného křemíku z mladých 🌱výhonků bambusu🎋.

Obsahuje přírodní výtažek 🌿oleuropein z listů olivovníku🍈 podporující důležitý nepřerušovaný růst vlasů.

Výtažek z 🌱bylinky serenoy plazivé🌿který výrazně poporuje růstovou fázi i nových vlasů.

A optimální výživový komplex minerálů 💎, stopových prvků a vitaminů cíleně podporující zdravý růst pevných a silných vlasů.

🧝‍♀️ Vlasokráska obsahuje:

✅🎋🌱 Obsah vzácného přírodního křemíku z bambusových výhonků snižuje vypadávání vlasů a umocňuje vlasový lesk. Optimální a unikátní forma tohoto rostlinného křemíku, vyživuje vlasy zevnitř. Právě tato přírodní forma křemíku umožňuje významně lepší vstřebatelnost lidským organismem a tedy i vlasy. Umožňuje tak tělu vlasy účinně vyživit v pevnější, pružnější trvalejší vlasy.

✅🍈🌿 Přírodní výtažek oleuropeinu z listů olivovníku zase podporuje nepřerušovaný růst vlasů (důležitá anagenní růstová fáze). Vlasy vyživené oleuropeinem tak mohou narůst jako delší a pevnější vlasy.
Oleuropein vykazuje pozitivní vliv na počet vlasových folikul, a navíc i na lepší velikost vlasových folikulů. To má významný vliv na obnovení růstu vlasů i na řadě míst, kde vlasy již vypadaly, ale folikuly mají stalé potenciál k růstu vlasů.

✅🌿  Obsahuje také přirodní výtažek z bylinky serenoy plazivé který výrazně poporuje růstovou fázi vlasů. Působící přímo na růstový faktor vlasů. Neboť podporuje přirozenou hormonální stabilitu těla.

✅✨💎 Pro zdravý růst vlasů jsou ve Vlasokrásce obsaženy v optimání formě dlaší minerály, stopové prvky, vitaminy a přírodní látky, důležité pro růst vlasů.

✅🧝‍♀️ Vlasokráska je navržena předním českým farmakologem na základě rozsáhlého vědeckého výzkumu.
Stačí tedy užívání jedné její (veganské) 🌱💊🌿 kapsle denně, pro optimální působení na váš organismus a vaše vlasy.​​

#vlasokraska

S láskou 💚 vyvinuto a vyrobeno České Republice.

Vlasový VIP salón Luxury Hair by Martina Baštová Praha

Respekt k vlasům, respekt k vám.​

Vlasokráska #vlasokraska - léčba vypadávání vlasů - vlasokraska - vlasová kosmetika - VIP vlasový salón Luxury Hair by Martina Baštová - vlasový salón - luxusní vlasy - NOVÉ - Chytré vitamíny na vlasy NOVÝ vitamínový elixír na vlasy - Vlasové vitamíny na vypadávání vlasů vyživující vlasové jádro. - Vlasové vitamíny pro ženy na redukuci vypadávání vlasů. S novým kvalitním a unikátním složením a s látkami vyživující přímo vlasové jádro. Obsahuje pouze kvalitní vitaminy s minerály, s technologií chytrého vztřebáváním výživových látek přímo do středu vlasů.

Jsme VIP vlasový salón Luxury Hair by Martina Baštová – Vytváříme perfektní účes a perfektní střih vlasů a také vlasové proměny Nejlepší vlasový salón VIP salón Praha Nejlepší vlasové salóny krásné vlasy luxusní barva na vlasy – pěkná barva vlasů blodýna – blond vlasy – Bojovník za vlasy krásnější #bojovnikzavlasykrasnejsi Vlasokráska #vlasokraska Žijte náš sen s námi, buďte bojovníci za vlasy krásnější luxusni-vlasy luxisní vlasy Elegantní Česko TÝM BOJOVNÍKU za vlasy krásnější – Vášeň pro vlasy Pečujeme s staráme se o vaše luxusní vlasy. lék na vypadávání vlasů – léčba vypadávání vlasů Umíme technologii vylepšení vlasů – indické hedvábí